“RADIANCE” CUFF TIFFANY GOLD

$50.00

UA:

ОПИС:

У нас не так багато мініатюрних прикрас, але ця кафа саме те, що ти шукаєш для того самого доповнення образу! Ідеально поєднується з будь-яким образом, а також зі строгим костюмом доречна.

ДЕТАЛІ:

RADIANCE – Улюблена колекція багатьох, оскільки відповідає в GRAINS DE VERRE за все найблискучіше, масивне і зухвале, використовувати можна для DANCING ALL NICHT, а ще краще – для твого особливого випадку, або взагалі без причини! Не бійся доповнити образ яскравим акцентом, додай собі впевненості та вирушай до ПРИГОД!

Виготовлений з латуні з родієвим покриттям та доповнений великим кришталем у центрі. Без нікелю.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ДОГЛЯДУ:

Необхідно уникати попадання води, парфуму, косметики та засобів, що містять спирт на виріб. З часом прикраси можуть втратити свій колір. Щоб запобігти цьому, дотримуйтесь кількох простих правил:

  • Зберігати прикраси необхідно в окремих пакетиках або маленьких коробочках, які додаються до упаковки.
  • Уникайте впливу будь-яких хімікатів і агресивних речовин, наприклад, парфумерії та косметики.
  • Зведіть до мінімуму контакт із водою. 

EN:

Made from brass with rhodium plate and glass crystal. Adjustable size. Nickel free. It follows to avoid a hit on the decorations of perfumeries, gaels, and other cosmetics. As all decorations are handmade, they need careful relation.

In course of time, jewelry may lose its color. To prevent it follow these few simple rules:

  • Keeping decorations is necessary in separate bags or small boxes, that come with packing. Also, it is better to avoid direct sunlight.
  • Avoid the influence of any chemicals or drastic substances, such as perfumeries and cosmetics
  • Minimize contact with water
colors

Gold, Silver

Categories: , ,