“ODESA” CLIP EARRINGS SILVER

$170.00

UA:

ОПИС:

Завдяки своїй унікальності, всі прикраси з колекції Одеса дають можливість стилізувати образи як  в стилі бохо шик, так і доповнювати класичні та вишукані аутфіти. Ця колекція присвячена рідному місту, в якому народився бренд. Головний елемент сережок – це велика барокова перлина, яка обирається та обробляється індивідуально для кожної пари окремо нашими майстрами, а далі розташовується  в краплеподібну оправу, виготовлену з латуні або срібла (залежить від кольору виробу).  Таким чином кожен виріб стає неповторним…

Щодо кліпс, то ви самі бачите, що вони ідеально поєднуються з будь-яким образом, а також вони комфортні у носінні не зважаючи на їх розмір.

ДЕТАЛІ:

Виготовлені з латуні з родієвим напиленням та з натуральної борочної перлини. Без нікелю.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ДОГЛЯДУ:

Необхідно уникати попадання води, парфуму, косметики та засобів, що містять спирт на виріб. З часом прикраси можуть втратити свій колір. Щоб запобігти цьому, дотримуйтесь кількох простих правил:

  • Зберігати прикраси необхідно в окремих пакетиках або маленьких коробочках, які додаються до упаковки.
  • Уникайте впливу будь-яких хімікатів і агресивних речовин, наприклад, парфумерії та косметики.
  • Зведіть до мінімуму контакт із водою. 

EN:

Made from rhodium plated brass and baroque pearls. Nickel free. Natural freshwater pearls may vary in shape, color, and size. It follows to avoid a hit on the decorations of perfumeries, gaels, and other cosmetics. As all decorations are handmade, they need careful relation.

In course of time, jewelry may lose its color. To prevent it follow these few simple rules:

  • Keeping decorations is necessary in separate bags or small boxes, that come with packing. Also, it is better to avoid direct sunlight
  • Avoid the influence of any chemicals or drastic substances, such as perfumeries and cosmetics
  • Minimize contact with water
colors

Gold, Silver

Categories: , , ,