“3 CHAINS” CUFF GOLD

$40.00

UA:

ОПИС:

У нас не так багато мініатюрних прикрас, але ця кафа саме те, що ти шукаєш для того самого доповнення образу! Не відчувається на вушках, комфортна в носінні, з милою перлиною, яка романтично плутається у волоссі. Ідеально поєднується з будь-яким образом, а також зі строгим костюмом доречна.

ДЕТАЛІ:

Натуральні прісноводні перлини можуть бути різними за кольором, розміром та формою. Латунна фурнітура з 24-каратним золотим напиленням. Без нікелю.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ДОГЛЯДУ:

Необхідно уникати попадання води, парфуму, косметики та засобів, що містять спирт на виріб. З часом прикраси можуть втратити свій колір. Щоб запобігти цьому, дотримуйтесь кількох простих правил:

  • Зберігати прикраси необхідно в окремих пакетиках або маленьких коробочках, які додаються до упаковки.
  • Уникайте впливу будь-яких хімікатів і агресивних речовин, наприклад, парфумерії та косметики.
  • Зведіть до мінімуму контакт із водою. 

EN:

Cuff made of 24k golden plated brass and natural freshwater pearl. Natural freshwater pearls may vary in shape, color, and size. It follows to avoid a hit on the decorations of perfumeries, gaels, and other cosmetics. As all decorations are handmade, they need careful relation.

In course of time, jewelry may lose its color. To prevent it follow these few simple rules:

  • Keeping decorations is necessary in separate bags or small boxes, that come with packing. Also, it is better to avoid direct sunlight.
  • Avoid the influence of any chemicals or drastic substances, such as perfumeries and cosmetics
  • Minimize contact with water
colors

Gold, Silver

Categories: ,